Serwis iPhoneprzez lata , ekran iPhone'a naprawy {w rzeczywistości | staną się byciem znacznie skomplikowany . Na początku może to być kwestia czy nie części obudowy, która przesunięta była z przodu lub z tyłu. Jednak, jako ekrany stał się laminowany, jako biometryczny wymagany bezpiecznie sparowany sprzęt komponenty , jako szerszy zakresy wymóg prywatny kalibracja kolorystyczna, ponieważ 3D Touch oznacza to potrzebować być dostosowany dla 3D dokładnie , gdzie dotknąłeś, i jako zaawansowany jednostki wykrywające wymagane bardziej wymagający pozycjonowanie, o wiele więcej pracy { musiałem zrobić coś, aby gwarancję wysokiej jakości naprawy.

Tyle tak naprawdę, Apple faktycznie sprzęt gadżety zainstalowane we wszystkich placówkach handlowych obszarach i akredytowanych centra do job better i szybciej niż średnia ludzka.

Wymiana szybki iPhone

Napraw ekran iPhone'a proces staje się częścią firmy Apple ongoing efforters to much better protect consumer a środowisko ale czyni chroni , które nie just działają znacznie lepiej ale trwają dłużej. {Wszystko | cokolwiek] z iOS 12 praca nad wszystkich iPhone'ów wracając do 5s , do alchemii - wzmacniającej mocniejszej typy aluminium, stal i szkło, aby prace naprawcze stopniowo internet łatwiej i bardziej opłacalne .

To przenieś nie proszę wszyscy . "Prawo do naprawy" jest złożone, często kontrowersyjne issue . Nie mówię o rozmowach o mówieniu o skrajnościach po obu stronach-- osoby, którzy chcą (lub chcą) przyciągnąć uwagę lub sprzedać swoje rzeczy poprzez mówienie ciebie cokolwiek {powinien | musi | trzeba | być hermetycznie zapieczętowane lub na przeciwległym końcu nadęty poza dwa razy wielkością i wagą, dzięki czemu możesz {wejść tam akt z ich {kosztownym | kosztownym | drogim) lego. Rozmawiam o rozmowach o mówieniu o ludzie , którzy pragną mieć części wysokiej jakości dostępne w niedrogi w budżecie koszty , dzięki czemu mogą zachować swoje rzeczy i zachować bezpieczeństwo.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Serwis iPhone”

Leave a Reply

Gravatar